Üyelik Sözleşmesi

İptal İade ve Değişim Koşulları

1. AkserYayinlari koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, AkserYayinlari garantisi altındadır.

AkserYayinlari markasının sahibi AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİC.A.Ş. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

2. İptal İade ve Değişim Koşulları

2.1 Değişim Koşulları

7 gün içerisinde değiştirme hakkı: (Ekstra değişim hakkı AkserYayinlari tarafından verilebilir.) Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte teslim adresine göndererek uygunlu durumunda değiştirebilirsiniz. www.AkserYayinlari.com'dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri AkserYayinlari veya Üretici, Distribütör firmalar tarafından yapılabilmektedir.

AkserYayinlari'da değiştirmek istediğiniz ürünleri ayni bedelli ve/veya ayni bedel üzerindeki ürünler ile varsa fiyat farkı tahsil edilerek değişim yapılmaktadır. İnternet sitesinden alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİC.A.Ş. 'ye ait faturalar ile değişim kabul edilmektedir. Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

2.2 İade Etme Koşulları

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

İade etmek istediğiniz ürünleri,7 gün içerisinde onay kodu ile birlikte anlaşmalı kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti AkserYayinlari tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 7 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini AkserYayinlari karşılamamaktadır.

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü

İade etmek istediğiniz ürünleri, 7 gün içerisinde anlaşmalı kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti AkserYayinlari tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 7 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini AkserYayinlari karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler AkserYayinlari tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Havale/Eft veya Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

2.3 İade Etme Koşulları

Sipariş verildikten sonra 1 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

2.3.1 İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

Sipariş verildikten sonra 1 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 1 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları

İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade Adresi: AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİC.A.Ş. İkitelli Osb mah. Eski Turgut Özal cad. No:22D Başakşehir / İstanbul / Türkiye

Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için +90 212 532 93 50 nolu AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİC.A.Ş.'ye ait hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya +90 212 532 93 50 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.