GÜVENLİK VE GİZLİLİK İLKELERİ

  • Akser Yayinları E-Ticaret Müşterilerinin, Akser Yayinları patent ve tescilinin sahibi olduğu NEVSE ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET A.Ş'ne ait markalarının online mağaza kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş.'ye ait patentli markalara, online ve fiziki mağaza kanalı ile bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

  • AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır. 

  • AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, AkserYayinlari.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla AkserYayinlari.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

  • Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir. 

  • AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş.’ye ait AkserYayinlari.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır. 

  • Müşteriler, AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş.’ye ait AkserYayinlari.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’ lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir. 

  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş.’ye ait AkserYayinlari.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

  • Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz bankasının yüksek güvenlikli sunucularına girilmektedir. Kredi kartı numaranızın tamamı, son kullanma tarihi ve cvv kodu banka sanal pos'u için istenmektedir. AKSER LED VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET A.Ş. sizden hiçbir iletişim aracı ile (web, email, telefon vb.) kredi kartı bilgilerinizi talep etmemektedir.